KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17277105

nr 1727 7105

Pastell

Oidentifierad konstnär. Signerad, abstrakt. Bildmått: 41x28 cm, yttermått inklusive ram: 54x41 cm

Utrop:

500 kr

måndag 29 september 2025
kl 18:08:28